دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • سامانه ها
  • اساتید
  • اعضای شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی


دکتر محمدتقی جغتایی
دکتر علی شهبازی


دکتر علی صمدی کوچکسرائی
دکتر پیمان بروکی میلان
دکتر مظاهر قلی پور
دکتر افضل کریمی


دکتر زهرا مجد جباری
دکتر رویا قدس
دکتر جعفر کیانی


دکتر بیتا مهروی
دکتر خدیجه اشتری
دکتر مهدی کریمی


خانم دکتر بیتا مهروی
خانم دکتر زهرا مجد جباری
آقای دکتر علی صمدی کوچکسرائی
آقای دکتر مهدی مهدیزاده
آقای دکتر سید کاظم موسوی زاده
آقای دکتر علی شهبازی
آقای یوسف قاسمی


خانم دکتر بیتا مهروی


خانم دکتر خدیجه اشتری


آقای دکتر مهدی کریمی


آقای دکتر محمدتقی جغتایی


آقای دکتر علی شهبازی


آقای دکتر علی صمدی کوچکسرائی


آقای دکتر پیمان بروکی میلان
آقای دکتر مظاهر قلی پور


آقای دکتر علی صمدی کوچکسرائی


آقای دکتر افضل کریمی


خانم دکتر زهرا مجد جباری


خانم دکتر رویا قدس
آقای دکتر جعفر کیانی

برگزاری سمپوزیوم دو روزه مدرسه بین المللی ایبرو در حوزه نقشه برداری مغزی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۷/۶ | 

 

برگزاری سمپوزیوم دو روزه مدرسه بین المللی ایبرو در حوزه نقشه برداری مغزیدر دانشگاه علوم پزشکی ایران

 

مدرسه بین المللی علوم اعصاب شناختی تهران (IBRO School) با موضوع نقشه برداری مغزی به مدت دو هفته در تهران با حضور تعدادی از اساتید و دانشجویان دوره های دکتری داخلی و خارجی آغاز بکار نمود. دانشگاه علوم پزشکی ایران  روزهای دوم و سوم مهرماه میزبان سمپوزیوم دو روزه این مدرسه بین المللی بود.

آقای دکتر علی شهبازی  عضو هیات علمی گروه علوم اعصاب دانشکده فناوریهای نوین پزشکی دانشگاه  ودبیر اجرایی سمپوزیوم عنوان کردند که این دوره آموزشی با همکاری دانشگاههای علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی  و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی  برای دومین سال متوالی برگزار می گردد.  این دوره با حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، انگلستان، فرانسه و ترکیه و دانشجویان دکترا و پسادکترای داخلی و خارجی از کشورهای روسیه، ارمنستان، افغانستان، نپال، هندوستان و پاکستان  در حال برگزاری است. پس از این سمپوزیوم دانشجویان ادامه دوره آموزشی خود را در مرکز ملی نقشه برداری مغزی طی خواهند نمود.

اقای دکتر شهبازی افزودند که  مجوز برگزاری این دوره های آموزشی با رعایت استانداردهای خاص توسط سازمان بین المللی تحقیقات مغز (International Brain Research Organization)صادر و انتخاب دانشجویان واجد شرایط از بین ثبت نام کنندگان بین المللی توسط کمیته علمی انجام خواهد شد. هدف از برگزاری این دورها توسعه و پیشبرد تحقیقات حوزه علوم اعصاب در کشورهای مختلف است. ایران بعنوان یکی از کشورهای پیشرو در برگزاری این دوره ها در منطقه آسیا و اقیانوسیه شناخته می شود.

 این دوره ها در سه سطح مقدماتی (Associate IBRO School)، متوسط(IBRO School)  و پیشرفته  (Advanced IBRO School)  برگزار می شود که سال گذشته اولین مدرسه سطح مقدماتی و امسال اولین مدرسه سطح متوسط در حوزه علوم اعصاب شناختیدر تهرانبرگزار گردید.    

 

 

دفعات مشاهده: 344 بار   |   دفعات چاپ: 54 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکد امنیتی را در کادر بنویسید